>
NAJBLIŻSZY BIEG ZA: 

Rozpoczęcie sezonu 2019 tuż, tuż. Zapowiada się bardzo ciekawie i inaczej niż poprzednio. Oprócz zupełnie nowej miejscówki w Baćkowicach, dzięki której wbiegniemy na bardzo lubiane i kultowe Pasmo Jeleniowskie, to mamy dla Was duuuuużo innych fajnych spotkań biegowych. Na początek to SZALONA PIĄTKA. Będą to szalone biegi w różnych przebraniach i nie tylko… Każdy mniej lub więcej zaawansowany biegacz może tu wystartować, by wspaniale pobawić się w gronie podobnie “zakręconych” ludzi. W zanadrzu mamy Festiwal Sportowy w Kielcach na górze Telegraf. Cztery dni długiego wekendu (od czwartku do niedzieli) spędzimy czynnie. W czwartek nowość- XC RUN. Biegi w kategoriach wiekowych na pętlach- z podziałem na Kobiety i Mężczyzn. Kobiety 3 x pętla 2,5 km  a mężczyźni 3 x pętla 3,5 km. Fajnie będzie biegnąć tylko z zawodnikami tej samej kategorii wiekowej. W piątek o godz. 16.00 wystartuje spod Telegrafu EXTREMALNA PIĄTKA. Dlaczego extemalna? No chyba wiecie- będzie trudno- bo to Telegraf, a nasz GIT na tej górze zrobi Wam prawdziwą górską piątkę. Przewidujemy oprócz dekoracji poszczególnych konkurecji zrobić dekorację Festiwalu, do którego będziemy zaliczać również dystans CrossRun Dyszka, który wystartuje spod Hali Legionów w Kielcach w niedzielę 23.06.2019. Dlatego warto być 3x na Festiwalu. Ale kochani to jeszcze nie wszystko. Będzie się działo również w walce drużynowej. W edycji Zagnańsk będą biegi drużynowe, które zaliczymy do klasyfikacji drużynowej cyklu CrossRun.Drużyny cztero do sześcio osobowe pobiegną w ok.minutowych odstępach czasu na trasę długości ok.12 km. Trofea w tym biegu  otrzymają trzy najlepsze drużyny w kategoriach M(mężczyźni), K(kobiety), Mix(mieszana) i Weterani (50+ czyli 50 lat i starsi). Każdy zespół może wystawić dowolną ilość drużyn- do generalki zaliczymy najlepszą. Jeszcze inna zabawa czeka na drużyny w Masłowie-Ciekotach. Tu wystartujemy  w sztafecie. Start wspólny wszystkich pierwszych zawodników z każdej drużyny. Będą to biegi na pętli 6-7 km, a w drużynie będzie4 zawodników. Po pierwszej pętli pierwszy zawodnik w “strefie zmian”przekazuje numer startowy drugiemu itd. Ale będzie doping i zabawa. Na biegach sztafetowych również przewidujemy kategorie M,K,Mix i Weteran. Najlepsza drużyna zapunktuje do klasyfikacji generalnej -drużynowej Cyklu CrossRun. Drużyny na Zagnańsk i Masłów zgłasza drogą elektroniczną na adres mtbcross@mtbcross.pl kapitan drużyny podając ilość drużyn i ich skład osobowy. Listy startowe drużyn opublikowane będą na stronie www.mtbcross.pl w kalendarzu przy imprezie oraz w aktualnościach. Teraz pozostaje tylko czekać na te wydarzenia, czas tak szybko pędzi….zapraszamy odważnych :))

depositphotos_12648500-stock-video-three-exclamation-marks-bouncing

UWAGA UWAGA START DYSZKI W BODZENTYNIE

O GODZINIE 11 WYJEŻDŻA AUTOKAR Z RUIN ZAMKU W BODZENTYNIE, KTÓRY ZAWIEZIE WSZYSTKICH STARTUJĄCYCH NA DYSZKĘ NA MIEJSCE STARTU. PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !!

HERB

TRASY BODZENTYN

👉ZAPISY  👉 JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ  👉 REGULAMIN 👉 OPŁATY $TARTOWE 👉 REGULAMIN ULTRA 👉 OPŁATY $TARTOWE ULTRA    👉🌍ŚLADY GPX + MAPY JPG   ⛰ 12.10 SOBOTA ⛰ “DYSZKA” 9 KM PRZEW. 176 . . .czytaj dalej