>
NAJBLIŻSZY BIEG ZA: 

Podczas Międzynarodowych Targów Sportowych KIELCE SPORT – EXPO, które odbędą się w dniach 11-13 lutego 2016 roku w Targach Kielce odbędzie się Salon RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu  I foRUN biegowym – sieBIEGA.

I foRUN biegowe – sieBIEGA   będzie  wielkim, całodniowym spotkaniem z ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia o bieganiu i co najważniejsze nie wiedzą tego z książek tylko z własnego doświadczenia. foRUN biegowe sieBIEGA to kilka tematycznych paneli oraz kilkunastu znakomitych prelegentów.

I foRUN biegowe sieBIEGA odbędzie się 13 lutego 2016 w ośrodku kongresowo-wystawienniczym Targów Kielce przy ul. Zakładowej. WSTĘP WOLNY!

Możemy już zdradzić, że wśród gości będziemy mogli zobaczyć i wysłuchać m.in. takie osoby jak:

  • piotr_hercog_1_dPIOTR HERCOG – od 2010 specjalizuje się w biegach górskich ultra. Jeden z najlepszych biegaczy ultra w Polsce, jeden z czołowych biegaczy ultra w Europie. Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series. Czołowe miejsca zajmował w takich biegach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika oraz częsty bywalec podium w innych biegach górskich. Tylko w 2015 roku zajął m.in. 11. miejsce w UTMB (169 km), 10. miejsce w TransGranCanaria (125 km) i 3. miejsce w Biegu Ultra Granią Tatr.

 

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2016-01-13 o 12.52.16MARCIN ŚWIERC – reprezentant Polski, wielokrotny Mistrz Polski, 4 zawodnik Pucharu Świata w 2015 roku. Wybitny ultramaratończyk.

 

 

 

 

  • Kamil-Klich-i-Rafal-Bielawa-w-obiektywie-DymusaRAFAŁ BIELAWA i KAMIL KLICH – zasłynęli udaną próbą przebiegnięcia bez pomocy z zewnątrz Głównego Szlaku Beskidzkiego (ponad 500 km i 50.000 przewyższeń) w niecałe 151 godzin.

 

 

 

  • mateusz jasińskiMATEUSZ JASIŃSKI – bloger i biegacz. Jest jednym z najbardziej zapalonych propagatorów tego sportu w Polsce, był redaktorem naczelnym serwisu TreningBiegacza.pl. Teraz prowadzi motywującego bloga TrenerBiegania.pl, który odwiedzają setki tysięcy użytkowników. Uczestnik wielu biegów na całym świecie.

 

 

  • natalia tomasikNATALIA TOMASIAK – czołowa biegaczka ultra. Uczestniczka wypraw w wiele dzikich zakątków świata (Arktyka, Laponia, Kaukaz), blogerka (gorskistyl.pl). W 2014 roku wygrała Ultramaraton (66 km) na Festiwalu Biegowym w Krynicy, w 2015 m.in. zajęła: 2. miejsce w Ultramaratonie Bieszczadzkim, 3. miejsce w Biegu Ultra Granią Tatr, zwyciężyła w Sky&Clouds Tatra Extreme na Słowacji, Chyżą Durbaszkę w Szczawnicy. Do Natalii należy także nieoficjalny rekord Polski kobiet w biegu na Rysy (1h 56 min)

 

 

 

 

 

 

  • ola madzikALEKSANDRA MĄDZIK – kielczanka, jako druga kobieta z Polski ukończyła wszystkie najważniejsze maratony uliczne na świecie w ramach cyklu World Majors Marathon (Tokyo, Boston, Londyn, Nowy Jork, Berlin i Chicago). Amatorka ale bardzo profesjonalnie podchodząca do swojego wielkiego hobby. Zwyciężczyni m.in. Kieleckiej Dychy w 2015 roku oraz zdobywczyni drugiego miejsca na 1. sieBIEGA Półmaratonie Kieleckim. Prowadzi bloga PoraNaMajora

 

CROSSrun_01_mini

Regulamin CrossRun 2020 rok

Już 30 listopada 2019 roku  o godz. 19.00 otwieramy zapisy na pierwszy bieg z cyklu Cross Run- Grand Prix Gór Świętokrzyskich. Będzie to “Mocna 13″- jako dystans dodatkowy . . .czytaj dalej