Wyniki

BIEG 14km

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Paweł Telka (217) M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY 1 (M2) 01:03:55
2 Sławomir Majchrzak (225) M UKS TYCHÓW STARY 1 (M3) 01:08:56
3 Wiesław Szabat (230) M --- 1 (M4) 01:11:57
4 Marcin Siciarski (218) M --- 2 (M3) 01:12:38
5 Andrzej Bazak (227) M --- 3 (M3) 01:14:47
1 Wioleta Jończyk (226) K URODZONY BIEGACZ 1 (K2) 01:20:29
6 Andrzej Wotliński (219) M MECHANIK I PRZYJACIELE 2 (M4) 01:20:29
7 Adrian Papis (228) M KS FENIKS OPOCZNO 2 (M2) 01:20:29
2 Marta Gajęcka (223) K UKS MDK TYTAN RADOM 2 (K2) 01:24:50
8 Viktor Kraievskyi (224) M BIEGIEM RADOM ! 3 (M2) 01:32:18
3 Karolina Banasik (229) K WKURW TEAM 3 (K2) 01:39:02
4 Renata Stępień (221) K --- 1 (K3) 01:50:41
5 Justyna Robak (222) K ZABIEGANI W KIELCACH 2 (K3) 01:52:32
6 Iwona Przepióra (220) K --- 3 (K3) 01:52:42

BIEG 31 km

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Krzysztof Melon (178) M --- 1 (M2) 02:48:56
2 Jarosław Wojciechowski (170) M CZASEM BIEGAM 1 (M3) 02:55:30
3 Łukasz Pryt (176) M --- 2 (M2) 02:55:45
4 Piotr Bienias (177) M --- 2 (M3) 03:16:03
5 Przemysław Gil (174) M --- 3 (M3) 03:17:08
1 Anna Stegner (169) K SPARTANIE DZIECIOM 1 (K3) 03:19:07
6 Janusz Krawczyński (171) M --- 4 (M3) 03:25:23
7 Jarosław Ziemniak (175) M --- 1 (M4) 03:39:47
2 Justyna Hernik (172) K --- 2 (K3) 03:46:40
3 Magdalena Deleska (173) K --- 3 (K3) 03:46:40
4 Karolina Jaworska (179) K STREET RUN RADOM 1 (K2) 03:46:41

MTB 14 km

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Marcin Biały (7074) M SSC SUCHEDNIÓW 1 (M2) 00:47:23
2 Ksawery Wolański (8257) M WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 (M1) 00:47:25
3 Marceli Wójcik (3400) M --- 2 (M2) 00:50:20
4 Dawid Kaczorowski (8292) M --- 3 (M2) 00:54:57
5 Franek Siek (3395) M UKS MDK TYTAN RADOM 2 (M1) 00:59:39
1 Ewa Maciejewska (8291) K ROWER-SPORT KIELCE 1 (K3) 01:00:19
2 Małgorzata Bieniek (8290) K SSC SUCHEDNIÓW 2 (K3) 01:03:41
6 Arek Jędrys (8293) M --- 1 (M3) 01:04:00
7 Maciek Molenda (3392) M --- 3 (M1) 01:04:50
8 Tomasz Molenda (3387) M --- 4 (M2) 01:05:48
9 Aleksander Więcaszek (3397) M UKS MDK TYTAN RADOM 4 (M1) 01:06:31
10 Miłosz Sosnowski (3396) M UKS MDK TYTAN RADOM 5 (M1) 01:13:51
3 Agnieszka Bedla (3399) K --- 1 (K2) 01:17:51
11 Leon Stępień (3398) M UKS MDK TYTAN RADOM 6 (M1) 01:20:24
12 Jakub Helman (8264) M WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 (M1) 01:24:09
13 Jędrzej Ordziński (7079) M --- 5 (M2) 01:33:07
14 Tymon Byzdra (3394) M UKS MDK TYTAN RADOM 8 (M1) 01:50:01

MTB 31 km

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Paweł Chrząszcz (5154) M KSPO DENTINEA 1A 1 (M2) 01:24:38
2 Kamil Maciejewski (5108) M --- 2 (M2) 01:26:44
3 Grzegorz Mazur (5147) M METROBIKES.PL 3 (M2) 01:30:01
4 Michał Skrzyniarz (5087) M AKAMIT BODZENTYN 1 (M3) 01:33:07
5 Michał Dąbrowski (5173) M NEXTIE BIKE TEAM 4 (M2) 01:33:43
6 Wojciech Kliś (5151) M --- 2 (M3) 01:34:50
7 Kamil Kołomański (5183) M AKAMIT BODZENTYN 5 (M2) 01:36:33
8 Artur Wojniak (5158) M ATLAS RACING TEAM 3 (M3) 01:37:13
9 Ireneusz Łuczak (5153) M EC ENGINEERING 4 (M3) 01:39:34
10 Jarosław Maciejewski (5181) M DALESZYCE 5 (M3) 01:40:59
11 Michał Ząbczyński (5150) M --- 6 (M2) 01:41:54
12 Robert Saletra (5174) M ROWER-SPORT KIELCE 7 (M2) 01:43:41
13 Sławomir Knieć (5180) M SSC SUCHEDNIÓW 1 (M4) 01:50:36
14 Michał Rymanowski (5146) M NEXTIE BIKE TEAM 8 (M2) 01:51:52
15 Paweł Borucki (5141) M T-MOBILE SPORT TEAM 9 (M2) 01:52:16
16 Bartłomiej Gola (5152) M CYKLO JURA 6 (M3) 01:52:59
17 Bartek Ordziński (5148) M --- 7 (M3) 01:53:22
18 Mikołaj Kominek (5144) M NEXTIE BIKE TEAM 8 (M3) 01:54:51
19 Andrzej Wierzbicki (5143) M RADOM 2 (M4) 01:54:51
20 Paweł Kowalik (5156) M VIEWIÓRY TEAM 9 (M3) 01:58:22
21 Tomasz Pabis (5138) M KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD 10 (M2) 02:00:06
22 Przemysław Wąsowicz (5145) M --- 10 (M3) 02:03:22
23 Marcin Kowal (5177) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 11 (M3) 02:04:42
1 Ewa Gębicka (5155) K ROMET FACTORY TEAM 1 (K2) 02:06:20
24 Tomasz Wójcik (5176) M ATLAS RACING TEAM 12 (M3) 02:08:45
25 Krzysztof Bednarz (5137) M ROWEROWI RYCERZE 11 (M2) 02:09:52
26 Michał Ziarkowski (5182) M CYKLO JURA ZABIERZÓW 12 (M2) 02:14:43
27 Paweł Dembski (5175) M --- 13 (M2) 02:16:09
28 Paweł Wójcicki (5140) M SSC SUCHEDNIÓW 3 (M4) 02:18:59
29 Wojciech Ciopiński (5159) M --- 14 (M2) 02:27:56
30 Grzegorz Ruła (5139) M --- 13 (M3) 02:36:41
31 Jakub Maciejewski (5142) M --- 15 (M2) 02:38:06
32 Jarosław Gąszcz (5157) M --- 16 (M2) 02:42:29
2 Małgorzata Kurtek (5131) K --- 2 (K2) 02:48:48
33 Rafał Sękowski (5178) M --- 14 (M3) 02:57:06
- Rafał Rymarczyk (5172) M METROBIKES.PL 0 (M3) DNF