MTBCrossMaraton KRYNICA

27-08-2023

Opis zawodów

Piąta przed ostatnia edycja DareToBe Maraton MTB 2023 . Wracamy do Małopolski . Dzięki życzliwości stacji narciarskiej Arena Słotwiny wracamy do gry na krynickich trasach MTB. Przed Wami nowe trasy biegnące w kierunku Muszyny Wierchomli i Hali Łabowskiej. Nie ominiemy też Jaworzyny Krynickiej ze szczytu której zaliczymy zjazd do Muszyny. "DareToBe" Maraton MTB Krynica Zdrój - nie możesz tego przegapić !!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kochających wyzwania na wspólną edycję MTBCrossMaraton i "DareToBe" Maraton MTB w Krynicy Górskiej. Start w Krynicy zaliczany jest do klasyfikacji generalnej MTBCrossMaraton.

Oto kilka ważnych informacji dla Was:

1.Startując w Krynicy akceptujecie Regulamin "DareToBe"Maraton MTB i zapisujecie się przez stronę Organizatora.

2.Opłaty i zapisy dokonujecie poprzez stronę DO:ST:AR:TU-link do zapisów TUTAJ!!

3.Opłacacie tylko za start- na podstawie OKAZANEGO W BIURZE ZAWODÓW W KRYNICY- numeru startowego z MTBCrossmaraton otrzymacie bezpłatnie numer startowy obowiązujący w cyklu "DareToBe"Maraton MTB ( bez okazania naszego numeru koszt nowego to 20zł)

4.Start w Krynicy nie wykorzystuje opłaty pakietowej MTBCrossMaraton!

5.Opiekunowie zawodników z dyst. FAMILY chcących wystartować na odpowiadającym dystansie Quarter, którzy mają poniżej lat 13- powinni napisać do Organizatora meila z prośbą o możliwość startu:  E-mail organizatora: pawel@maratonmtb.pl , Telefon organizatora: 503403022