Finał- to już jest koniec...

07 10/20 07/10/2020

Kochani !!! Nadchodzi to co nie uniknione- czas pożegnania. Nikt tego nie lubi, ale tak było jest i będzie. Szalony sezon 2020 mam nadzieję ,że schowamy do lamusa i szybko zapomnimy. Tak jak w tym sezonie- nigdy nie pracowaliśmy- do końca nie wiadomo -nic, będzie? nie będzie? ruszamy czy nie? Ale jakoś się udało, pozostał wszakże jeszcze ponad tydzień do ostatnich startów, sytuacja nie napawa optymizmem, ale działamy! i mamy nadzieję ,że nic nam nie popsuje passy :)

Sobota 17 pażdziernik to święto biegowe w Bodzentynie. UltraMaraton 4 Pory Roku JESIEŃ i Finałowa MOCNA 13 wycisną swe ostatnie poty w najpiękniejszych miejscach Gór Świętokrzyskich- Pasmo Jeleniowskie i Pasmo Łysogórskie, a na zakończenie biegów Klasyfikacja Generalna najlepszych zawodników.

Niedziela 18 październik to czas MTB. Znana i lubiana trasa w tym regionie co rok przyciąga wielu sympatyków kolarstwa górskiego. Trzy dystanse, trzy stopnie trudności to jak wiecie standard na naszych trasach. Pogoda zamówiona- będzie się działo....

Do zobaczenia !!!

Archiwum