Wyniki

DYSZKA

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Adrian Kozub (69) M DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 1 (M2) 00:37:48
1 Małgorzata Czarnota (64) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1 (K2) 00:38:19
2 Damian Śpiewak (59) M --- 2 (M2) 00:38:37
3 Marcin Misztal (298) M DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 1 (M4) 00:39:03
4 Adrian Łosak (286) M DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 2 (M4) 00:39:10
5 Tomasz Głażewski (83) M --- 3 (M2) 00:39:12
6 Wojciech Bednarczyk (73) M --- 4 (M2) 00:39:13
7 Paweł Telka (57) M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY 5 (M2) 00:39:26
8 Wojciech Wosik (182) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 6 (M2) 00:39:41
9 Piotr Żłobecki (90) M DANIEL WOSIK TERVEL TEAM 3 (M4) 00:40:03
10 Piotr Kamiński (56) M --- 4 (M4) 00:41:10
11 Kamil Iwan (299) M DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 7 (M2) 00:41:21
2 Iga Lewinowska (183) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 2 (K2) 00:42:52
12 Krystian Dylawerski (93) M --- 8 (M2) 00:42:52
13 Rafał Zagórski (79) M --- 5 (M4) 00:43:50
14 Zbigniew Pietras (67) M --- 1 (M6) 00:44:32
15 Sławomir Dołomisiewicz (65) M --- 1 (M5) 00:45:18
3 Anna Latkowska (247) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1 (K4) 00:46:07
16 JANUSZ Ratajczak (72) M --- 2 (M6) 00:46:17
17 Mateusz Jaros (53) M --- 9 (M2) 00:46:31
18 Andrzej Wotliński (198) M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY 3 (M6) 00:46:54
19 Szczepan Zagórski (92) M --- 10 (M2) 00:47:41
20 Michał Dołomisiewicz (66) M --- 11 (M2) 00:47:47
4 Agata Fater-Dębska (293) K --- 2 (K4) 00:48:13
21 Artur Rudnicki-Matracki (95) M BIEGIEM RADOM ! 2 (M5) 00:48:25
22 Artur Łoskot (62) M --- 3 (M5) 00:48:45
5 Anna Sadza (196) K UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY 3 (K4) 00:50:01
23 Arkadiusz Śliwski (295) M --- 4 (M5) 00:50:33
24 Mateusz Gagat (60) M --- 6 (M4) 00:50:39
25 GRZEGORZ MALICKI (239) M SCYZORYK 5 (M5) 00:51:09
26 Hubert Wisniewski (75) M --- 12 (M2) 00:51:24
6 Aleksandra Wójcik (74) K ZABIEGANI W KIELCACH 4 (K4) 00:51:35
27 Piotr Pociecha (58) M --- 7 (M4) 00:52:12
28 Mariusz Wieleba (297) M BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI 6 (M5) 00:52:18
7 Barbara Kleczaj (291) K SUPERDROB BIKE TEAM 3 (K2) 00:52:23
29 Marcin Rydzek (82) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 13 (M2) 00:52:41
8 Zuzanna Gajek (68) K MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA 5 (K4) 00:52:50
9 Monika Rajca (89) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 4 (K2) 00:52:52
30 Tomasz Knapik (292) M 14 (M2) 00:53:00
10 Anna Stegner (52) K SPARTANIE DZIECIOM 6 (K4) 00:53:27
31 Damian Olejarski (84) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 9 (M4) 00:53:42
11 Urszula Ślusarczyk (71) K --- 1 (K5) 00:53:49
32 Arkadiusz Bogucki (294) M AKADEMIA HOLISTYCZNA 10 (M4) 00:54:22
12 Agnieszka Mikulka (61) K --- 5 (K2) 00:55:37
13 Natalia Sikora (94) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 6 (K2) 00:56:00
33 Michał Salwa (81) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 11 (M4) 00:56:02
34 Andrzej Stobiecki (287) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 7 (M5) 00:56:42
35 Janusz Krawczyński (91) M --- 8 (M5) 00:57:11
14 Anna Jaros (54) K --- 7 (K2) 00:57:41
36 SZCZEPAN Woźniak (77) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 15 (M2) 00:58:13
15 Wioleta Jonczyk (290) K BBM/KKL KIELCE 8 (K2) 00:58:23
37 Norbert Chodynicki (80) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 11 (M4) 00:58:57
16 Agata Miszczyk-Lewandowska (88) K --- 7 (K4) 00:59:23
38 Jerzy Misiara (55) M BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 4 (M6) 01:00:26
39 Michał Kaczmarzyk (300) M BIEGIEM RADOM ! 16 (M2) 01:00:46
17 Sylwia Zubek (85) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 8 (K4) 01:03:23
18 Mariola Jamróz (86) K --- 9 (K4) 01:04:35
19 Katarzyna Adamczyk (78) K 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 9 (K2) 01:04:51
20 Anna Kucharska (289) K --- 10 (K4) 01:06:18
21 Barbara Modrykamień (70) K --- 11 (K4) 01:09:01
22 Iwona Przepióra (63) K --- 12 (K4) 01:16:58
23 Joanna Wierchoła (288) K --- 2 (K5) 01:17:00
40 Zdzisław Paterek (296) M --- 5 (M6) 01:45:38

MTB

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Grzegorz Mazur (8234) M METROBIKES.PL 1 (M2) 01:17:33
2 Wojciech Kliś (8230) M --- 1 (M4) 01:21:06
3 Kamil Paluch (8228) M JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 2 (M2) 01:21:39
4 Przemysław Maj (8219) M --- 3 (M2) 01:21:41
5 Michał Skrzyniarz (8223) M AKAMIT BODZENTYN 2 (M4) 01:22:59
6 Marcin Drzewiecki (8240) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 1 (M5) 01:23:07
7 Grzegorz Drzewiecki (8241) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 3 (M4) 01:23:30
8 Jakub Kostrzewa (8244) M --- 4 (M2) 01:23:40
9 Piotr Tkaczuk (8192) M WATAHA WILCZYCE 5 (M2) 01:24:06
10 Rafał Maj (8231) M --- 6 (M2) 01:25:09
11 Michał Konopka (8298) M KONOPKA ROWERY- SERWIS 4 (M4) 01:25:21
12 MAREK KALAGA (8239) M DRUŻYNA KOLARSKA GWARKI 5 (M4) 01:25:35
13 Tomasz Stelmach (8238) M STWA MTB TEAM 7 (M2) 01:25:56
14 Robert Prokopiuk (8220) M --- 2 (M5) 01:26:00
15 Piotr Sozański (8236) M 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 1 (M6) 01:26:25
16 Patryk Szpiech (8224) M --- 8 (M2) 01:26:36
17 Michał Ząbczyński (8217) M --- 6 (M4) 01:26:51
18 Kamil Skoneczny (8218) M --- 9 (M2) 01:27:09
19 Mariusz Paziewski (8297) M --- 7 (M4) 01:29:41
20 Wiktor Majcherczyk (8296) M DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE 10 (M2) 01:30:08
21 Marek Hołyst (8229) M --- 8 (M4) 01:31:23
22 Mariusz Zięba (8226) M SSC SUCHEDNIÓW 9 (M4) 01:31:27
23 Michał Rymanowski (7077) M NEXTIE BIKE TEAM 11 (M2) 01:31:32
24 Rafał Jach (8176) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 10 (M4) 01:31:59
25 Rafał Rymarczyk (8222) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 11 (M4) 01:32:40
26 Grzegorz Machocki (8294) M ODŻYWKI DLA SPORTOWCÓW.PL 12 (M4) 01:34:24
27 Wojciech Dyk (8299) M SSC SUCHEDNIÓW 12 (M2) 01:34:52
28 Paweł Kowalik (8216) M VIEWIÓRY TEAM 3 (M5) 01:36:29
29 Andrzej Wierzbicki (8184) M RADOM 2 (M6) 01:36:41
30 Michał Paprocki (8215) M LIRENE BIKE TEAM 13 (M4) 01:37:24
31 Marek Sadowski (8242) M --- 14 (M4) 01:37:24
32 Remigiusz Bolek (8180) M BOLO BIKE TEAM 15 (M4) 01:37:24
33 Rafal Łukasik (8245) M VELOBIKE BUSKO 16 (M4) 01:37:30
34 Marcin Biały (8181) M SSC SUCHEDNIÓW 17 (M4) 01:41:31
35 Piotr Machocki (8295) M VENTO BIKE TEAM DALESZYCE 13 (M2) 01:43:13
36 Paweł Borucki (8235) M --- 18 (M4) 01:43:16
37 Rafał Sojda (8232) M --- 14 (M2) 01:43:18
38 Marcin Dębski (8233) M --- 4 (M5) 01:43:31
39 Karol Stronk (8227) M --- 15 (M2) 01:44:44
40 Łukasz Kos (8163) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 16 (M2) 01:46:52
41 Ksawery Maziarek (8248) M LIDER TEAM SKARŻYSKO 17 (M2) 01:50:22
42 Paweł Pańczyk (8221) M --- 18 (M2) 01:51:16
43 Łukasz Piotrowski (8237) M ROWER-SPORT KIELCE 19 (M4) 01:52:00
44 Przemysław Wąsowicz (7076) M --- 20 (M4) 01:52:18
45 Paweł Raczyłło (8161) M UKS MDK TYTAN RADOM 19 (M2) 01:57:16
46 Robert Cwalina (8194) M BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI 5 (M5) 01:58:03
47 Grzegorz Ruła (8225) M --- 21 (M4) 02:01:18
48 Maciej Szostak (8167) M --- 20 (M2) 02:02:24
49 Bartosz Rudziński (8170) M --- 22 (M4) 02:02:28
50 Kacper Chaba (8214) M --- 21 (M2) 02:07:06
1 Justyna Gettel (8243) K --- 1 (K2) 02:07:57
51 Michał Wiatkowski (8300) M --- 23 (M4) 02:15:41
2 Aneta Kożuchowska (8247) K LIRENE BIKE TEAM 1 (K4) 02:16:02
52 Artur Łataś (8246) M --- 22 (M2) 02:18:29

PÓŁMARATON

Pozycja openImię i nazwiskoPłećKlubPoz. w kat.Czas brutto
1 Kamil Czarnecki (1239) M KPP SKARŻYSKO KAMIENNA 1 (M4) 01:32:09
2 Michal Jagieło (143) M --- 1 (M2) 01:34:12
3 Krzysztof Melon (1081) M --- 2 (M2) 01:38:42
4 Karol Grabda (1244) M BIEGIEM RADOM ! 2 (M4) 01:41:32
5 Jan Kasza (141) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 3 (M4) 01:42:45
6 Przemek Bodo (274) M --- 1 (M5) 01:42:56
7 Sebastian Skowron (283) M --- 4 (M4) 01:43:14
8 Zenon Stępień (1246) M MECHANIK I PRZYJACIELE 1 (M6) 01:45:49
9 Leszek Kałwa (284) M WOLBROM TEAM 5 (M4) 01:47:40
10 Mirosław Pasek (1237) M DANIEL WOSIK TERVEL TEAM 6 (M4) 01:48:15
1 Agnieszka Skórzańska (116) K --- 1 (K2) 01:49:15
11 Marcin Włoskowicz (142) M --- 2 (M5) 01:49:15
12 Marek Skrzyniarz (112) M --- 3 (M5) 01:50:13
13 Bartłomiej Sobczak (111) M --- 3 (M2) 01:51:29
14 Łukasz Wiaderny (285) M --- 4 (M2) 01:52:05
15 Marek Jóźwik (140) M BIEGIEM RADOM ! 4 (M5) 01:54:10
2 KAROLINA WAŚNIEWSKA (114) K BIEGIEM RADOM ! 1 (K4) 01:55:09
16 Jarosław Wojciechowski (151) M CZASEM BIEGAM 5 (M5) 01:55:13
3 Monika Sadowska (102) K --- 2 (K4) 01:55:45
17 Piotr Mazur (125) M --- 5 (M2) 01:55:58
18 Paweł Sadkoski (136) M DANIEL WOSIK TERVEL TEAM 7 (M4) 01:56:29
19 Janusz Sulowski (97) M WŚCIEKLI NA SZYBKICH 8 (M4) 01:58:29
4 Ilona Werenkowicz-Wrona (103) K --- 3 (K4) 01:58:48
20 Paweł Stępień (147) M --- 9 (M4) 01:59:18
21 Łukasz Kuzera (280) M --- 6 (M2) 02:00:16
22 Witold Szymczyk (104) M --- 7 (M2) 02:00:41
23 Łukasz Pryt (278) M --- 8 (M2) 02:01:21
24 Tomasz Deroń (135) M --- 6 (M5) 02:01:26
25 Jacek Chyra (128) M --- 10 (M4) 02:01:31
26 Maciej Kucharski (132) M --- 11 (M4) 02:01:46
27 Piotr Mikuśkiewicz (119) M 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 12 (M4) 02:02:08
28 Robert Flis (130) M BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI 13 (M4) 02:02:13
29 Piotrek Piątkowski (120) M --- 14 (M4) 02:02:25
30 Jakub Kudrycki (271) M --- 7 (M5) 02:02:40
5 Justyna Gniewek (279) K --- 2 (K2) 02:04:20
31 Jakub Maciejewski (108) M --- 9 (M2) 02:04:36
32 Waldemar Rychlicki (138) M --- 8 (M5) 02:05:07
33 Karol Kucharski (144) M ZABIEGANY SKARYSZEW 15 (M4) 02:07:05
6 Agnieszka Wiśniewska (273) K --- 4 (K4) 02:07:14
7 Małgorzata Dańska (122) K --- 5 (K4) 02:08:53
8 Joanna Duda (281) K BBL-STRAWCZYN 6 (K4) 02:09:00
34 MARIUSZ ADAMCZYK (282) M --- 9 (M5) 02:09:01
35 Andrzej Wijas (99) M --- 16 (M4) 02:09:19
36 Marcin Trybek (272) M --- 10 (M2) 02:09:33
37 Damian Sławomirski (139) M RUN4FUN RADOM 17 (M4) 02:10:20
9 Żaneta Kopeć (107) K --- 3 (K2) 02:12:22
38 David Piątek (106) M --- 11 (M2) 02:12:26
39 Zdzisław Dudek (1247) M DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY 2 (M6) 02:13:04
40 Piotr Pięta (133) M --- 12 (M2) 02:13:46
10 Aleksandra Budny (1241) K --- 7 (K4) 02:15:46
11 Emilia Kaleta (105) K BIEGAM DLA SIEBIE 8 (K4) 02:16:10
41 Piotr Zagrodnik (124) M --- 18 (M4) 02:17:16
12 Katarzyna Moskwa (277) K STREET RUN RADOM 9 (K4) 02:17:22
42 Rafał Dański (123) M --- 19 (M4) 02:17:24
43 Darek Dolega (149) M BIEGIEM RADOM ! 10 (M5) 02:17:44
13 Renata Chyra (129) K --- 10 (K4) 02:19:35
44 Szymon Kapusta (1261) M --- 20 (M4) 02:21:04
14 Malgorzata Kruk (100) K --- 11 (K4) 02:22:56
45 Jarosław Ziemniak (109) M --- 3 (M6) 02:23:21
46 Jarosław Koryciński (275) M --- 13 (M2) 02:27:00
47 Jarosław Wojtuniak (121) M BIEGIEM RADOM ! 21 (M4) 02:28:49
48 Rafał Kryza (96) M BIEGIEM RADOM ! 22 (M4) 02:28:51
49 Krzysztof Paw (126) M --- 14 (M2) 02:29:26
50 Darek Kantor (110) M --- 11 (M5) 02:33:36
51 Mateusz Tołkacz (1214) M --- 15 (M2) 02:37:31
52 ZBIGNIEW SIEDLACZEK (150) M --- 4 (M6) 02:43:00
15 Joanna Puchała (276) K --- 12 (K4) 02:44:45
16 Renata Stępień (145) K --- 1 (K5) 02:49:34
17 Karolina Kundys (1258) K --- 13 (K4) 03:15:14
- Tomasz Kruk (101) M --- 0 (M4) DNF